O mně

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie


Vtipy apod.

Mojžíš řekl: "Všechno je zákon." Ježíš řekl: "Všechno je láska." Marx řekl: "Všechno jsou peníze." Freud řekl: "Všechno je sex." Einstein řekl: "Všechno je relativní."

Z listárny motoristického časopisu: "S manželem jsem se seznámila za nezvyklých okolností. Nevím už, kam jsem jela, ale jela jsem velkou rychlostí. V kritickém okamžiku mi vběhl pod kola muž. Již jsem nestihla zabrzdit. Zato jsem dotyčného odvezla do nemocnice a po dobu jeho obytu jsem jej chodívala navštívit. Za měsíc ho z nemocnice pustili a po dalších dvou měsících jsme se brali. Chtěla jsem jen upozornit všechny řidičky, že rychlá jízda může mít tragické následky."

Šéf sekretářce: "Příští týden bychom mohli zaletět do Paříže." Sekretářka manželovi: "Příští týden musím služebně do Francie." Manžel milence: "Manželka je příští týden na služebce." Milenka soukromému studentovi: "Příští týden odpadá hodina angličtiny." Student dědečkovi: "Příští týden mi odpadla anglina, mohli bychom zajet na ryby." Dědeček sekretářce: "Ta Paříž příští týden nepůjde, slíbil jsem vnukovi výlet." Sekretářka manželovi: "Ta služební cesta se přesouvá." Manžel milence: "Tak manželka nakonec nikam nejede." Milenka soukromému studentovi: "Návrat k původnímu rozvrhu, hodina bude." Student dědečkovi: "Tak ta angličtina bude, nikam nemůžu." Dědeček sekretářce: "Výlet s vnukem se ruší, můžeme do té Paříže." Sekretářka manželovi...

Test Z následujících druhů ovoce zvolte jeden a zjistíte o sobě něco nového! Prosím, zvažte vše důkladně, nebuďte zbrklí. Je to paráda,sám jsem byl překvapený. Vaše volba o vás toho hodně prozradí. A) Jablko B) Banán c) Jahoda d) Broskev e) Pomeranč Výsledky testu jsou níže.... Pokud jste si zvolili : a) Jablko: To znamená, že jste osoba, která má ráda jablka. b) Banán: To znamená, že jste osoba, která má ráda banány. c) Jahodu: To znamená, že jste osoba, která má ráda jahody. d) Broskev: To znamená, že jste osoba, která má ráda broskve. e) Pomeranč: To znamená, že jste osoba, která má ráda pomeranče.

O půlnoci zvoní zvonek. "Kdo je?" "Soused." "A co chcete, takhle pozdě v noci?" "Máte česnek?" "Nemáme!" Asi za půl hodiny se ozve zvonek znovu. "Kdo je?" "Soused." "A co ještě chcete?" "Nic. Nesu vám česnek."

Ve tři hodiny v noci se žena potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila 19-palcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Vzala golfové hole a všechny i s bagem narvala do popelnice. Když už byla venku, stavila se v garáži a zuřivě začala bušit kladivem do motocyklu Harley Davidson, r.v. 1958. Pro jistotu ještě prořezala obě pneumatiky. Potom se uklidnila a vrátila se do ložnice, do teplé postele a přitiskla se k boku svého nic netušícího spícího manžela a usínala s blaženým pocitem, že už teď veškerý volný čas bude do konce života věnovat jejich lásce a do smrti se od ní nehne. A měla pravdu ... Do konce života jí zbývaly 4 hodiny!!!Komentáře k článku

 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek